Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen képszerkesztőkkel...

Milyen képszerkesztőkkel szerkeszthették ezeket a képeket?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Én is használok olyan programokat, amikkel hasonló lesz az eredmény, de ilyen kereteket egyiknél sem találtam.:/



2014. máj. 2. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
ehhez semmi különleges program nem kell. szinte bármivel kivitelezhető (gimp, photoshop, paint shop pro, stb..) csak kreativitás kérdése az egész.. magadnak bármilyet csinálhatsz ha szereted az ilyen giccseket. :)
2014. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Végre válaszolt valaki, nekem is most esett meg a szívem Kérdezőn, és duráltam neki magam.

Kérdező! Ezek vélhetőleg nem képszerkesztők, hanem valami online kiválasztós vackok. Jó érzésű ember nem fog ilyen oldalakon szörfölni helyetted, csak azért, hogy rátaláljon a kismillió hasonszőrű között pont arra az effektprogramra, amelyben véletlenül éppen ezek a keretek vannak.

Wdhun aranyat szól, keress egy normális képszerkesztőt, és azt csinálsz vele, amit akarsz. Igen, egy kicsit tanulnod kell, meg ötletekre lesz szükséged, de egyrészt nem kell beérned olyan bármelyik fajankó által előrántható bugyutasággal, mint a bemutatottak, másrészt ez igen élvezetes mulatság, szemben az interneten való bökdöséssel.

A magam részéről leginkább az Inkscape és a Gimp programokat javaslom, de úgyis régen linkeltem be az ajánlóoldalamat, ott is szétnézhetsz egyebek után:

[link]

2014. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy be akarlak csapni, Inkscape:

[link]

[link]

2014. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat meg a megszánást.... Azért mentségemre szóljon, hogy az említettek közül a Gimppel elboldogulok, de főleg PhotoScapet használok. Az utóbbiból kiindulva pedig ilyen "giccses" effekteket nemcsak szemét internetes programokkal lehet kreálni.

Szeretném kihangsúlyozni, nem a kutyákon volt a hangsúly, hanem a kereten. Annyira meg nem foglalkoztat a képszerkesztés, hogy külön tanuljam. Ha sikerül kiigazodnom egy programon, akkor használom, ha nem, nem. Csak meg ne kövezzen itt a sok elszánt szerkesztőművész.:D

2014. máj. 15. 21:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!