Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyet hogy tudok csinálni...

Ilyet hogy tudok csinálni sony vegasban?

Figyelt kérdés

Van egy videó amit most szerkeztek és az elejét ugy akarom csinálni hogy elösször egy szép zenére,egy gyönyörű mező közepén lévő házra közelitsen a kamera és hirtelen legyen egy ilyen vágás hang vagy sercegés vagy nemtudom és most beraknék ide egy házat ami hasonlóan néz ki csak ilyen horrorkastély szerüség.

Szóval azt a bevágást,vagy vágás átmenetet hogy tudnám?:S

Már láttam pár filmben/videóban de most nem jut eszembe egy iylen sem amiben ez lenne!

SEGITSÉGET HA KAPOK NAGY KÖSZI!!!!!!



2014. máj. 2. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A nyersanyagod meg van ? Tehát a két videó a rendelkezésedre áll ?
2014. máj. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. máj. 3. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem cikizésből mondom, de ha még te magad is úgy fogalmazol, hogy "nem tudom", meg "nem jut eszedbe" , akkor a válaszolók miből jöjjenek rá, hogy te mire gondolsz.

A vegas az egy meglehetősen összetett program ahhoz, hogy ennyi infóból tippeket tudjunk adni.

2014. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"legyen egy ilyen vágás hang vagy sercegés"

Oszt olvasni tudol-e?

2014. máj. 3. 13:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted így már érthető ?
2014. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Olyanra gondolsz, ami ennek az elején van?

https://www.youtube.com/watch?v=BAFUJKzfY20

Ez effekt, írd be google-ba, hogy sony vegas effect és nagyon jókat kiad, linkkel együtt. :)

2014. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló ,erre vártam!!! :) KÖszi!
2014. máj. 3. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!