Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy csinálhatnám meg a skypet?

Hogy csinálhatnám meg a skypet?

Figyelt kérdés
Régebben letöltöttem egy softice nevű debuggert.Aztán letöröltem.Mostanság fel akartam menni skype-ra,és kiírta,hogy nem kompatibilis a softice-al.Hogy találhatnám meg a softice maradványait?Mindent próbáltam már.Uninstalereket,végignéztem a mappákat,keresést,de semmi nem vált be. :(
2009. dec. 25. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ccleanert futtasd le. [link]
2009. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ígysem müködik :(
2009. dec. 26. 09:37
 3/7 anonim ***** válasza:
rakd újra a gépet :/
2009. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gondolom már próbáltad, de ha nem, töltsd le a skype újabb változatát. Hátha azzal kompatibilis
2009. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajna nem kompatibilis,és jelenleg cd-m sincs itt,ugyhogy az újrarakás sem jön be.Pedig sajna az kéne :(
2009. dec. 27. 23:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Inditás, amíg fekete a monitor nyomd le az F8-at (billentyűzet felső sor), aztán Csökkentett mód. Próbáld meg így leszedni, ez a javító mód.
2009. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oks,köszi.Kipróbálom.
2009. dec. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!