Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox. Fagyás?

Mozilla Firefox. Fagyás?

Figyelt kérdés

Valaki meg tudnád mondani miért fagy le a mozilla? Gondol egyet azt lefagy.Már unom,hogy ilyen fagyos..

Direkt nem használok semmi kiegészítőt rá,se skint.. Sose voltam vele meg elégedve,mert elég fagyos..De így is,hogy nincs "rajta" semmi is fagyjon.. Nem tudom miért sz*r.Szerintetek? Többi bajáról nem is beszélve! [Firefox már fut, de nem válaszol - ha meg akarom nyitni ezt dobja ki,mivel mikor bezárom a böngészőt ugyan úgy háttérbe továbbra is ügyköd.. ]Esetleg tudtok jobb böngészőt ajánlani?

Mellesleg szerintem ami reklámjában van,hogy gyorsabb...szerintem nem az..Eddig egyik sem volt híres arról se :D Kösz a válaszokat.


2009. dec. 25. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs vele. Használj Chrome-ot, Operát, vagy Safarit.
2009. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó sebességgel működik, pedig vannak benne kiegészítők és bővítmények is. Az lehet a gond, hogy kevés a gépeden a memória és a Firefox (a 3.5.6 is) zabálja. Nézd meg: jobb egérgomb a Tálca üres részére, Feladatkezelő, Folyamatok. Nekem most éppen 120 000 KB-t eszik. Ne használd, töltsd le és telepitsd a Google Chrome-t, feleannyi memória kell neki. [link]
2009. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagytakaritás a gépeden biztosan segitene. Sok lehet a .TEMP (ideiglenes internet fájl). Vezérlőpult/Internetbeállitások, Böngészési adatok törlése.

Illetve Ccleaner-t telepits és futtasd le. [link]

2009. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

CCleanert is leszoktam futtatni.. Memóriával meg nincs gond.. Mozilla ilyen,nem csak nálam..

Operát megnéztem 100x gyorsabb.. Jobb is szerintem. Köszi a válaszokat

2009. dec. 26. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen gépen fagy a Mozilla és mennyi RAM található a gépben? Fél Giga RAM tól (512 Mb) kezd használhatóvá válni a Mozilla az én tapasztalataim alapján.

Ha RAM van elég, akkor pedig vírus miatt is lehet. Nekem a napokban egy vírus miatt fagyott és nem csinált semmit a Mozilla.


de amúgy meg... [link] ;)


Üdv!

2009. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!