Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot....

Letöltöttem egy programot. ISO file kiterjesztésű. Tömörítve is van. Ki kéne írnom egy lemezre. Ki kell csomagolnom ahhoz hogy kiírjam vagy a tömörített fájlt írhatom? Megpróbáltam kibontani de semmi ISO kiterjesztésű nem lett belőle. Köszi.20/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Tehát tömörítve van és abban vagy egy iso kiterjesztés? Nem értem, de a lényeg, hogy addig juss el, legyen egy .iso kiterjesztésű fájlod.

Kell egy CD író program. Ha még nincs akkor tedd fel az Ashampoo Free Burning Studio-t.

[link]


Ebben lesz egy olyan, hogy képfájl lemezre írása, azt használd. Az iso-t semmie setre sem csomagold ki.

2014. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van ashampoom, azzal akarom írni. csak nem nagyon értem hogy ha végeztem az írással akkor iso lesz a tömörített fájlból ?
2014. máj. 3. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Tömörített fájlt ne írj lemezre. Tömörítsd ki, hogy egy ISO-t kapj. Ha nem azt kapsz akkor valami nem okés...
2014. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ahogy az előbb írtam. Tömörítsd ki, vagy amit csinálnod kell, hogy egy iso fájlod legyen kiindulásképp. Az iso fájlt tudod majd ashampoo-ba betallózni.
2014. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
világos. köszönöm szépen. :) csak van egy kis baki. amikor kicsomagolom akkor egy file se iso. :DDD szóval.... pff. :D
2014. máj. 3. 19:21
 6/8 lali51 ***** válasza:
Mountold be az iso filet agy virtuális meghajtóba,és azt nyisd meg.
2014. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a kiindulási alap? rar? zip? esetleg darabokra szedett rar? Mik vannak benne iso helyett?
2014. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kitömörítés után is egy csomó Rar-t kapsz akkor azt is ki kell tömöríteni.
2014. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!