Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 95 vagy win 98-at fel...

Win 95 vagy win 98-at fel lehet telepíteni egy mai (2 proci magos) modern gépre?

Figyelt kérdés
Nosztalgiából megnézném, milyenek voltak a régi rendszerek.
2009. dec. 26. 08:40
 1/7 A kérdező kommentje:
...és rendben futna?
2009. dec. 26. 08:41
 2/7 anonim ***** válasza:

"Siman", csak ami gond lenne, hogy:

1, eselyes hogy nem talalnal normalis (vagy semmilyen) drivert a vga,hangkartya, halokoartya-hoz.

2. Elegge sokat kellene trukozni a vinyo particionalasaval, mert a regi rendszerek nem igen tudnak mit kezdeni a mostani >100gb-os particiokkal.

2009. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
win 98 ismeri az ntfs particiót?
2009. dec. 26. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:

persze h ismeri

csak nehezebben formáznád meg és találná meg :$

2009. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem nem ismeri sajnos az ntfs partíciókat legalább is nem látja, régebben nekem volt fent a gépemen win98 és xp ntfs partíción és nem látta a win98 az ntfs partíciókat. De igaza van az előttem szólónak drivereket nem nagyon fogsz találni a hardvereknek. De ebben az esetben azt tudom ajánlani hogy tölts le egy winXP gamer editiont és az garantálom hogy nem fogyaszt több memóriát mint egy win98 és még a driverekel se lesz problémád sok szerencsét
2009. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
...rendben. nem tartósan szeretném használni, csak feltelepíteni és megnézni, milyen volt anno, amikor kezdtem a gépezést.
2009. dec. 26. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb az volna, ha feltennéd egy virtuális gépre (pl. virtualbox, virtual pc)
2009. dec. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!