Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az Office 2007-es...

Hogyan tudom az Office 2007-es Outlook file-t, amit egyszer már sikeresen továbbmentettem a 2010-es verzióra XP alatt, továbbvinni Win 7 Outloook-ba?

Figyelt kérdés
Könnyen lehet, hogy elszúrtam. Ugyanis már túl vagyok a telepítésen. Kimentettem azokat a dokumentumokat, amik a Doc.&Setting/Local/stb. elérés alatt találhatók, de akkor sem tudja beilleszteni a már meglévő könyvtáraimat és egyszerre az újonnan megnyitott fiókomat. Tudtok segíteni vagy végem van? Másrészről meg szétválogatni 20 ezer levelet az utóbbi 4 évből... hát... hogy is mondjam... Köszönöm Windows... Légyszi, segítsetek, ha tudtok... az utóbbi három napban telepítek és telepítek, szóval most már se a a fát, se az erdőt, de még az erdészt sem látom... Az újra telepítés egy kész rémálom, de még mindig nem panaszkodhatok, mert az összes fontos doksim él és virul...

2014. máj. 4. 00:51
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Virtuális gépeb elkészítesz egy, a régi rendszerednek megfelelőt Outlook 2010-zel

2. Abban visszaállítod a leveleidet

3. Csinálsz egy Gmail fiókot

4. Beállítasz IMAP hozzáférést a 2010-es Outlook klienseddel

5. Felmásolod az összes leveledet a gmail fiókba


Innentől van sok lehetőséged:


1. Az új, nem virtuális rendszeredben felkapcsolódsz ugyanarra a fiókra, és lehúzod a leveleket

2. Vagy fent hagyod. A Gmailben be lehet állítani tetszőleg email szolgáltató tetszőleges email fiókját küldésre és fogadásra is. Ebben az esetben megtarthatod az Outlookot is, de a Gmail felületéről is eléred a levelezésedet.

3...


Ha csak a levelek átvitele a cél, és maradsz a hagyományos, tisztán szolgáltató+levelező program kombinációnál, akkor bármelyik IMAP-ot támogató szolgáltatás jó erre a célra.


Ha fel vagy csatlakozva, akkor a levelek le- és felmásolása triviálisan egyszerű, a mappák között kell csak húzogatni a leveleket. 20000 levélnél kicsit időigényes, de ha fent hagyod a szerveren, és maradsz az IMAP-nál, akkor csak egyszer kell megcsinálni, és további telepítéseknél se lesz vele bajod soha többé.

2014. máj. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Igen, dolgozom az IMAP-on. Normális, hogy 10GB helyet foglal el a vinyómon?

Köszi, A.

2014. máj. 5. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!