Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64 bites windowshoz 64 bites...

Andrew G. kérdése:

64 bites windowshoz 64 bites java kell?

Figyelt kérdés

Egy minecraft bukkit szervert szeretnék csinálni, de sehogy sem akar összejönni. Mindig ezt írja ki:


"C:\Users\Family\Desktop\Szerver>java -Xmx512M -jar

craftbukkit.jar -o false

A megadott nevet (java) a rendszer nem ismeri fel belső vagy külső

parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.


C:\Users\Family\Desktop\Szerver>PAUSE

A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt . . ."


Nem az a baj, hogy 32 bites a javám?



2014. máj. 4. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Töröld le a 32 biteset, majd töltsd le a 64 biteset és rakd föl: [link]
2014. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remek! Letöltöttem a 64 bites javát, előtte kitöröltem a 32 biteset. Haladtam. Most már nem ugyan az a probléma, hanem: "C:\Users\Family\Desktop\Szerver>java -Xmx512M -jar

craftbukkit.jar -o false

Error: Unable to access jarfile craftbukkit.jar

C:\Users\Family\Desktop\Szerver>PAUSE

A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt..."

2014. máj. 5. 10:00
 3/7 A kérdező kommentje:

Most valahogy más jött ki:


[10:11:31] [Server thread/INFO]: Starting minecraft server version 1.7.2

[10:11:31] [Server thread/WARN]: To start the server with more ram, launch it as "java -Xmx1024M -Xms1024M -jar minecraft_server.jar"

[10:11:31] [Server thread/INFO]: Loading properties

[10:11:31] [Server thread/INFO]: Default game type: SURVIVAL

[10:11:31] [Server thread/INFO]: Generating keypair

[10:11:31] [Server thread/INFO]: Starting Minecraft server on *:25565

[10:11:31] [Server thread/WARN]: **** FAILED TO BIND TO PORT!

[10:11:31] [Server thread/WARN]: The exception was: java.net.BindException: Address already in use: bind

[10:11:31] [Server thread/WARN]: Perhaps a server is already running on that port?


Most valahogy más jött ki:

2014. máj. 5. 10:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye nyitottál portot a szerverenek?
2014. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Öööö...mit?
2014. máj. 17. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hamachis a szerver vagy csak simán bukkitos? Egyébként a java helyett írd be ezt: C:\Program Files\Java\jre7\bin\javaw.exe
2014. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Davidson996 válasza:

Esetleg ráklikkentettél a .jar fájlra és elindult a szerver konzol nélkül. Ilyenkor nyisd meg a Feladatkezelő-t, majd állítsd le a java.exe feladatokat. (Warning! Ha fut valami más java alapú cuccod akkor azt is kilövöd így, szóval amit tudsz lehetőleg ments el előtte!) Ha mindet bezártad már biztos nem fut a szerver 1 példánya sem. Nekem sokszor kiírta ezt, hogy talán már fut egy másik, és ez volt a probléma. Persze lehet, hogy hamachis portot nem állítottál be, ha hamachival dolgozol, de anélkül is mennie kéne amúgy, max nem tudnak rá csatlakozni. Én arra tippelek, ahogy írtam, hogy a háttérben fut már a szerver. Ha nem akarsz szórakozni vele, akkor kijelentkezel a windowsban, majd vissza, akkor biztos leáll minden process és sokáig sem tart, bíbelődni sem kell, te döntöd el hogy gyorsabb.


Amúgy az eredeti kérdéshez annyit, hogy 64 bitesen is elfut a 32 bites is, ugyanolyan jó, csak a 64 bites gyorsabb, amúgy semmi hátrányod nem származik abból, ha 32 bitesed van. Nyilván megéri felrakni a gyorsabbat, de ennyi.

2016. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!