Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a Fifa09-...

Miért nem nyitja meg a Fifa09-et? Azt írja ki, hogy nem támogatott agrafikus kártya. Mit tegyek? Már telepítettem de ha megnyitom azt írja ki angolul amit az előnn leírtam.

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Talán kéne vmit telepítenem?
2009. dec. 28. 18:07
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk nem támogatott a videókártya?
2009. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan leírja neked a problémát, gyakorlatilag mehetsz új videokártyáért. Komolyan, mi nem világos ezen?
2009. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl öreg, elavult, régi típusú, a játékkal nem kompatibilis, használhatatlan, idejétmúlt, nem versenyképes és egyben a játék igényeit nem kielégítő a grafikus kártyád.
2009. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a driver , hanem a HARDVER (ami benne van a géped belsejében és kézzel fogható) csak h egyértelmű legyen. - Az előző -
2009. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél Geroce 9500 at nekem ezvan és minden játék nagyon jólmegy még a GTA 4 is. (HD-t a youtubeon is nagyon jól viszi!)
2009. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elírtam bocs :(

Geforce 9500 :D

2009. dec. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!