Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az igaz hogy a COD 4 is...

Az igaz hogy a COD 4 is Steamos lesz?

Figyelt kérdés
Valahonnan hallottam de nem vagyok 100%-ig biztos benne ezért megkérdezem.(bocs ha már van ilyen kérdés itt de neten nem találtam választ rá főleg nem gyakorin)

2014. máj. 4. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést pontosan hogy érted? Én Steamen vettem meg évekkel ezelőtt.
2014. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeséget kérdeztem bocs. És azt meg lehet csinálni hogy enyém steamos legyen? Mert nekem eredeti de nem steamon vettem hanem áruházban és azt szeretném hogy steamos szervere tudjak belépni vele.
2014. máj. 4. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

a Steam kliensében van olyan, hogy "Termék aktiválása a Steamen". Nekem van olyan játékom, amit sikerült, és van olyan amit nem. (Valószínűleg nincs a Steamen, amelyik nem sikerült.)

Amiket sikerült (X3 Terran Conflict, Empire Total War) "dobozos" megjelöléssel kezeli,de már vettem kiegészítőt az ETW-hez a Steamen és tökéletesen működött.

2014. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enyémet nem engedi. Akkor ezek szerint nem lehet köszi a választ megy a zöld.
2014. máj. 4. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
A Steamos egy oprendszer, ami linux alapokra épül, a későbbi Steam konzolok rendszere lesz elsősorban. Kizárt dolog, hogy bármelyik játék is csak úgy, magától átalakulna ilyen oprendszerré. A COD 4 se fog...
2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!