Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Steam nem megy?

A Steam nem megy?

Figyelt kérdés

Egy ideje letöröltem a Steamet, mert kevés hely van a gépen és más játékokkal akartam játszani. Most végigvittem a "más játékokat" és újra letöltöttem a Steamet. Minden rendben ment, egészen addig amíg meg nem nyitottam. ezt dobta ki:

"Steam - Fatal error" kicsit lejjebb az ablakban: "Failed to load Steam.dll". Belementem a mappájába, és felfigyeltem 2 dologra: hiányzik a "Steamapps" mappa, és egy új CRASH fájl jelent meg, ".crash" néven. Windows 8 Pro Professional (operációs-rendszer), Zotac GeForce gt240 AMP! edition ddr5 512mb (Videókártya), Gigabyte GA-965P-DS4 (alaplap), Korábban Team Fortress 2-t (Steames játék) játszottam a (leginkább)de most nem megy semmi... Vajon mi történt? Lehet hogy egy elrontották az utolsó update-et és csak várnom kell? Vagy egy nagy hacker szétbarmolta a Steamet?



#Steam hiba #Steam error #Steam #Steam baj #Team Fortress 2 nemn megy #Valve hiba #Vave update #Új Steam update
2014. máj. 4. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Törölj ki mindent a mappájából a steam.exe fájl kivételével, majd azt indítsd el.
2014. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!