Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a telefon SD...

H.Bori kérdése:

Hogyan tudom a telefon SD kártyáját tikosítani?

Figyelt kérdés

Mostanában szoktam rá hogy a munkámmal kapcsolatos fontos dokumentumokat a telefonom 32 gb-os mikro sd kártyájára másolom hisz így mindig nálam van.Egy pen-drive nem biztos hogy velem van ha kellene.

Ha elveszne,ellopnák ne kerülhessenek a fontos adatok,képek,telefonszámok illetéktelenekhez.

Olyan app kellene amivel úgy tudom az adatokat tikosítani hogy más ne férlyen hozzá de a telefonban feloldható legyen.Egy adatkábellel sz.gépre tudom másolni a keresett dolgot.



2014. máj. 4. 23:49
 1/3 anonim válasza:
Eltöröd:)
2014. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig én csak olyan androidos titkositó progikat találtam, amik csak a telefonos hozzáférést titkositják, de ha kiveszik az SD kártyát, akkor az adatok hozzáférhetőek. ezért PC-s progit használok (AxCrypt) igaz ezt telóval nem lehet megnyitni, de adatkábellel csatlakoztatva a géppel biztonságosabb
2014. máj. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beállítások->Biztonság->Sd kártya titkosítása
2014. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!