Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell Samsung s 5230-as...

Hogy kell Samsung s 5230-as telefonra játékot rakni?

Figyelt kérdés
Képet zenét mindent rá tudok rakni és működik is de a játék nem megy nem tudom miért
2009. dec. 26. 15:04
 1/7 anonim válasza:
hát én még zenét se tudok rátenni... meg semmit...:D elárulnád hogy kell?elöre is kösz :D
2009. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a zenét mp3 formátumba rakom fel

Van ez a a Pc studió ott behúzom telóra és a teló oda rakja ahova kell

Sajátgépbe kikeresem és úgy húzom a telefonra

2009. dec. 27. 20:31
 3/7 anonim válasza:
igen ezt értem, csak az a baj, h nekem nincs ott az a kis telefonos jel...igy nem tudom odahúzni :D
2009. dec. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor meg ne a Pc studióra menj hanem a Háttérre
2009. dec. 28. 10:14
 5/7 anonim válasza:
köszi :)
2009. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

http://www.mobileheart.com/cell-phone-games/1722-Samsung-S5230-Games.aspx Rámész erre a linkre. Innen kiválasztod azt a játékot/alkalmazást amelyiket rá szeretnéd tenni a telóra. Mielőtt letöltöd ellenőrizd le hogy a fálj kiterjesztése *.jar vagy *.jad legyen. A telón nyitol egy mappát amelynek a Java nevet adod. Mielőtt ráteszed a fájt a telódra még a gépeden nevezd át. Küldd át a fájlt a telóra és helyezd át a Java mappába. A következő szöveget írd be jegyzettembe(gépen) és ments el: <html>

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UDF-8">

</head>

<body>

<h1>

<p><a href="Valami.jar"><font size="5">Telepítés megkezdéséhez bökj ide kétszer!</a></p>

</h1>

</body>

</html>

A *.txt kiterjesztésű szöveget átalalkitod HTML és átnevezed Java install-nak kiterjesztésűre. Ezt is ráteszed telóra a Java mappába a játék mellé. Elindítod a Java install fájlt. Most a böngésző fog elindulni de ne ijedj meg,mert nem használ netet. Aztán megjelenik egy olyan hogy ,, Add meg a telepíteni kívánt fájl nevét,, oda beírod a játék nevét (azt ahogy a gépen átnevezted) és ráböksz a Telepités indítása gombra! Kész is vagyunk! Sok sikert!

2013. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6-os vagyok. A fájlt átalakitod HTML kiterjesztésűre és atnevezed Java install-nak
2013. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!