Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ÁNYK nyomtatvány kitöltő...

ÁNYK nyomtatvány kitöltő programban hogyan kell a nyomtatványokat megnyitni?

Figyelt kérdés
Feltöltöttük a számítógépre az ÁNYK-t,de a nyomtatványokat nem tudom megnyitni.A programban rámegyek az adatok alatt található ikonra,de nekem ott csak egy táblázat van,amelyben a nyomtatvány neve alatt csak üres minden,vagyis nekem nincsenek ott a nyomtatványok neve ,száma stb,mint annak az ismerősömnek,aki megmutatta,hogyan kell megnyitni,így nem tudok egy nyomtatványt sem megnyitni és ezáltal kitölteni sem.Mit kell csinálnom?Ugyanebben a programban a törzsadatokat viszont ki tudom tölteni és ügyfélkapum is van.Tud nekem valaki segíteni?
2014. máj. 5. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerviz (lhet, hogy nem ez a neve...) menüpont alatt van egy olyan azt hiszem, hogy Frissítések. Azon belül Újdonságok, ha jól rémlik és ott válaszd ki, hogy milyen nyomtatványokat töltsön le/telepítsen.
2014. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már segítettek és így megvan.egyszerűen csak le kell tölteni minden nyomtatványt,ami nekem kell.De köszi,hogy segítettél.
2014. máj. 5. 19:11
 3/6 anonim válasza:
A NAV honlapjáról kell letölteni a nyomtatvány .jnlp fájlját, és ezt megynitni javában.
2021. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ha pl. erre van szuksegem

"Bejelentő lap és tájékoztató a külföldön biztosítással rendelkező személyek számára (bejelentő lap és tájékoztató)-EGT"


Vagy googlebol vagy innen: [link]


Megtalalom a linkjet: [link]


Itt a LETOLTES felirat mellett van egy kis dokumentum ikon, azzal letolti a kovetkezo fajlt: [link]


Ezt a jar filet az ANYK-ban (java 8 kell hozza) a Szerviz / Telepites menupontban kitallozom, ez letrehoz egy OEP_oep_egt_1_14.tem.enyk nevu fajlt az ANYK telepitesi mappajan belul a nyomtatvanyok/ mappaba (pl. /home/joska/abevjava/nyomtatvanyok/)


Innentol ANYK-ban az Adatok / Uj Nyomtatvany menubol lehet kikeresni, megnyitni, kitolteni, elkuldeni, szidni a burokraciat, stb.

2022. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

U.i.: minden inditasnal feldobja, hogy hogy kell osszekapcsolni ugyfelkapuval az ANYK-t, de persze itt is egy rendkivul haszontalan leirast kapunk

"(...)

lehetősége van a bejelentkezéshez az ügyfélkapus azonosítást használni, a KAÜ portál megjelenítése helyett, melyet a Szerviz/Beállítások/Működés fülön állíthat be."


Ezzel szemben a "Szerviz/Beállítások/Működés fülön" azt tudod BEKAPCSOLNI, legyen egyaltalan ugyfelkapus menupont a kepernyo tetejen.


Az opcio neve: "Kapcsolat a Ceg/Hivatalai Kapuval menu eng...".

Ezt kell bepipalni, ezutan megker, hogy inditsd ujra.

Inditsd ujra az ANYK-t.


Ezutan hiaba keresed, EGYELORE nem tudsz sehol bejelentkezni az ugyfelkapuba.



Elobb ki kell tolten egy nyomtatvanyt,

majd a felso menubol a "Kapcsolat a Ceg/Hivatalai Kapuval" lenyiloban

eloszor "Nyomtatvany megjelolese elkuldesre",

majd "Nyomtatvany kozvetlen bekuldese".


Itt tudsz belepni Ugyfelkapu felhasznalonevvel, jelszoval.


Ezutan, mikor sikerult kapsz valami bazi hosszu szamsort, ez nem tudom mire jo, mindenesetre en elmentettem a gepre.



Honnan tudod, hogy tenyleg el lett kuldve?


Mindenkepp erkezik ertesites magyarorszag.hu-n belul, ugyfelkapuval bejelentkezve, bal oldalt a boritek ikonra kattintva (TARHELY), itt a beerkezett uzeneteken belul megnyitod a legujabbat, ehhez az en esetemben volt egy csatolmany "ertesito.txt", ezt LETOLTVE es megnyitva tudtam megbizonyosodni: IGEN, sikerult bekuldeni ezt a fost. Es elkezdtek feldolgozni.


Ha nincs a magyarorszag.hu-n beallitva a az email ertesites, akkor nem kapsz rola emailt. (Ezt egyebkent sztem a magyarorszag.hu-n a PROFIL oldalon (bal oldali fuggoleges menuben a kis ember ikonra kattintva), a beallitasokon belul tudod beallitani. "Email és azonnali értesítések". Ezt kulon el kell menteni (MENT gombra kattintva). Neha szarakodik az emaillel, es azt mondja "ervenytelen formatumu email" vagy ilyesmi. Kapcsold ki meg be a "kerek email ertesitoket" funkciot, es megjavul (vagy lepj ki errol az oldalrol es menj vissza ugyanoda).

2022. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az utolso valaszban hibasan irtam, hogy hol kell atallitani az email cimet, amire az ertesitesek jonnek. Amit irtam, az valami mashoz allitja be az ertesiteseket.


A tarhely ertesitesek valojaban itt allithato be:

TARHELY / (jobb felul) BEALLITASOK / (jobb felul) szerkesztes / itt atirod az email cimed es elmented.

2022. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!