Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fl studio 10 teljes vátozatot...

Fl studio 10 teljes vátozatot honnan?

Figyelt kérdés
sziasztok már egy ideje keresgélek az interneten és rátaláltam az fl studio nevezetü programra, le is töltöttem de rákelett jönöm hogy csak demo változat és nem lehet benne menteni ami viszont fontos lenne...Nemtudom valahol az interneten fentvan-e a "teljes" változat vagy csak megvásárlás után lehet majd menteni.Mielőtt mindenki leszólan előbb-utóbb szeretném megvenni csak még nem tudom rendesen használni és ezért feleslegesnek tartom :)

#zene #zeneszerkesztő #FL Studio 10 #Fl studio letöltése
2014. máj. 5. 15:32
 1/3 anonim válasza:
torrenton kereszül le tudod tölteni innen: ***** elsőnek telep9ted, azt8n a telep9tés után katttints a patch-re, telep9tsd, azt8n mehet a mjúzik :) ..é3 ha valamiben tudok segiteni, akkor segitek :)

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm most azonnal elkezdem letölteni és ha problémám van majd írok.Még egyszer köszönöm :):D
2014. máj. 6. 14:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Semmi gond tökéletesen működik :D
2014. jún. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!