Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok küldeni magyarítást a...

BácsMarci kérdése:

Tudtok küldeni magyarítást a The Witcher 2 Assassins of kings-hez?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. máj. 6. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Magyarul jelent meg. Regisztrálhatod a termékkódodat a GOG oldalán (ha eredeti a játékod). Így kapsz egy magyar nyelvet is tartalmazó példányt, mindenféle másolásvédelem nélkül. Íme az oldal:

[link]


Ha nem eredeti a játékod, arra is van megoldás: meg lehet vásárolni (Például a CDGalaxis oldalán, de nagyon sok helyen kapható még).

[link]

2014. máj. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :) Amúgy gondolom ha így tudod ismered a játékot is szóval a 2. kérdésem: Szükséges-e a Witcher 1 végigjátszása ahhoz, hogy értsem a 2-t?
2014. máj. 6. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincsmit :)

Nem feltétlenül szükséges hozzá az első rész, de ajánlott. Sokkal szélesebb képet kapsz a Witcher világáról, ha ismered az elsőt. Röviden összefoglalom a jó tulajdonságait, hátha megjön hozzá a kedved:


-véleményem szerint az egyik leghangulatosabb játék

-gyönyörű zene és pályadizájn

-remek történet

-jó karakterek

-zseniális magyar szinkron


Most nagyon elfogultnak tűnhetek, de nem tehetek róla: a Witcher volt az első RPG játékom, emiatt szerettem meg a műfajt.


Egyébként jövőre jön a Witcher 3, ami a trilógia záródarabja lesz. Már csak ezért is érdemes kijátszanod az első részt.


Jó játékot! :)

2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet teszek egy próbát :) Most internetről szedtem le, de annyira megtetszett, hogy már ki van készítve a 4000 Ft és holnap megyek megveszem. Mármint a 2-t. :D Mindenképpen be fogom szerezni mind a 3 részét. Remélem, hogy jól gondolom, de azért megkérdezem: Ugye a Witcher egy olyan játék ami meg tud "riggatni"? Mármint értem ez alatt, hogy szórakozik- e az érzelmeiddel. Kell-e választanod, hogy kit mentesz meg vagy segítesz- e vagy nem és hasonlóak? Mostanában nagyon bele vagyok habarodva az ilyen történet orientált és morális dolgokat feszegető játékokba. :)
2014. máj. 6. 20:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Lesznek választási lehetőségeid, ezek közül kiemelkedik a játék viszonylag korai szakaszában lévő döntéshozatal (2 lehetőség, 2 teljesen más szálon folytatódhat innen a cselekmény). Rengetegféleképpen alakíthatod a sztorit. Arra viszont készülj fel, hogy itt nincs jó vagy gonosz cselekedet (mint pl. a Mass Effect-ben), csak különféle tettek. Érzelmileg hatást gyakorolhat a játékosra, bár én játék közben nem érzékenyültem el (mint a Mass Effect 3 végén). Ettől függetlenül súlyos döntéshozatalok elé állít a játék, és ez nagyon jó :)


Ui: a CDGalaxis oldaláról hirtelen eltűnt a játék (gondolom elfogyott a készlet), ezért az 576-ot javasolnám.

[link]


De a digitális vásárlás lehetősége is adott a GOG-on:

[link]


A döntés a tiéd (csakúgy, mint a játékokban :)

2014. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mint mondtam holnap én 4000 Ft és a legközelebbi 576 :D Én mondjuk ha már az érzelmi töltetről beszélünk: Amikor meghalt a király a 2 elején és ahogy..nekem le esett az állam :(
2014. máj. 6. 21:34
 7/10 A kérdező kommentje:
"és ahogy" ez nem egy fél mondat volt hanem itt a megölése módjára céloztam :D
2014. máj. 6. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Jogos, a király halálánál anno én is megdöbbentem. Régen játszottam, nyáron újrajátszom mindkettőt :)
2014. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy az első részben is jelentős szerepe volt Foltest királynak, ezért mikor a 2. részt először játszottam, még megrázóbb volt, hogy egy már korábbról ismert karaktert csak ilyen egyszerűen "kivonnak a forgalomból".

Nagyon várom a harmadik részt, jövő februárban jön :)

2014. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is kérdeznék! Erről az oldalról most csak a nyelvi fájlokat tudom leszedni vagy az egész játékot magyarul?
2014. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!