Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ghost fájlokat hogyan és...

Ghost fájlokat hogyan és mikor kell készíteni a gépről?

Figyelt kérdés

Most lett újratelepítve a gépem és elég idegesítő hogy újra kell telepíteni minden és végigmenni az össze beállításon.

A ghost fájl menti az összes beállítást és programot? Valaki le tudná írni hogyan kéne csinálni illetve programot hozzá? Előre is köszi



2014. máj. 6. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre a célra én már évek óta a Norton Ghost-ot használom (jelenleg Win 8.1-en), de vannak más programok is erre a célra, pl. Acronis True Image, AOMEI Data Backuper vagy a Keriver Image.
2014. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, win7 van most fent jelenleg.

Northon Ghost menti a beállítások és a telepített programokat is vagy csak beállításokat?

2014. máj. 6. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindent, ami azon a meghajtón van, amit mentesz.

Az én meghajtómon most 39,4 GB adat van (sok program nem a C-re van telepítve), a mentés 25 GB méretű.

Ha véletlen vírus támadás vagy bármi más okból zavar támadna a működésben vagy összeomlana a rendszer, a mentésből öt perc alatt helyre lehet állítani az op.rendszert a C-re telepített programokkal és a beállításokkal együtt.

2014. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!