Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal el lehet valahogy...

Photoshoppal el lehet valahogy tüntetni a rácsot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ezek lennének azok.A másodiknál gondolom esélytelen,de az elsőnél és a harmadiknál?



#photoshop-rács
2014. máj. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
eltüntetni egyiknél sem lehet , de lehet úgy módosítani a képet, hogy ne legyen észrevehető, de szerintem ehhez elég masszív photoshop ismeret kell.
2014. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :/
2014. máj. 6. 16:51
 3/6 tabaki ***** válasza:
100%
A legtöbb képszerkesztővel el tudod csalni, a másodiknál ugyanúgy, mint a többinél. Némi képszerkesztési tapasztalat, türelem és rengeteg manuális munka kell hozzá. Meg persze jó szem, hogy a teljes felület átgyalázása után még hihető legyen a kép.
2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 altrifla ***** válasza:
2014. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

Itt-ott van némi bizarr predator-jellege, de ez egyszer (khm) egyértelmű a Photoshop előnye az ingyenes szoftverekhez képest. Egy ilyen képet manuálisan letisztázni már jóval kisebb ügy, mint az eredetit. Én is belekóstoltam Gimppel az egyik képbe, reményeim szerint annyi látszik, hogy elvi akadálya nincs a műveletnek, de ments' Isten végigcsinálni:

[link]

2014. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! :) Mentek a lájkok :)
2014. máj. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!