Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a gond a Need for Speed...

Mi a gond a Need for Speed Carbonnal?

Figyelt kérdés
Amikor legyőzöm a második ellenfelet és ki akarok rúgni egy csapattagot hogy felvehessem az újat akkor a Kirúgás gombra való kattintás után,,Az nfsc.exe hibát észlelt, ezért leáll,,.Már legyőztem 5X és mindig ez történt.Mi lehet a gond vele?Mit csináljak hogy ki tudjam rúgni?
2009. dec. 26. 21:28
 1/6 anonim válasza:
A Carbon egy sz@r!Inkább most wanted meg az undergroundok.A carbon hihetetlenül ellet kapkodva megint akartak a gyártók egy akkora játékot csinálni mint a most wanted de nem sikerült...A válasz:Szerintem a telepítéssel van a hiba rakd újra de "mentsd el a mentésed" így ugyanott fogod fojtatni ha újrarakod mint ahol abbahagytad és talán jólesz...
2009. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vedd meg eredetibe! Bocs, de 3000ér megkapod, és nem lesznek gondjaid. A warez meg már csak ilyen
2009. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neeeeem köszi nem kell:)Meg tudtam volna venni a suliban is csak nem akartam péznt kib*szni rá:)De akkor tulajdonképpen mi is a baja?Ja meg ha újratelepítem akor tuti hogy jó lesz?
2009. dec. 27. 10:34
 4/6 anonim válasza:
Lehet hogy az a hiba hogy ha NTFS fájlrendszered van és AZT tömöríted is. Nekem anno a Collin Mcree dird-el volt az a gond hogy a fájlrendszer be volt tömörítve és amiatt írta ki nekem is ugyanezt :)
2009. dec. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NTFS a fájlrendszerem.Nos akkor mit csináljak hogy menjen?
2009. dec. 27. 12:29
 6/6 A kérdező kommentje:
És mostanában egyre gyakoribbá vált hogy nemcsak ott lép ki hanem csak úgy,játék közben is.
2009. dec. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!