Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Könnyen kezelhető képszerkeszt...

Könnyen kezelhető képszerkesztőt ami hasonlít a photoshopra?

Figyelt kérdés

Csak látom facebookon az ismerőseimet,hogy milyen profin megphotoshoppolt képeik vannak,és nagyon tetszik,de egyáltalán nem értek hozzá.

(a kérdést értelmesebben szerettem volna feltenni,csak folyton kiírta,hogy ne használjak tundátok mondani/tudna valaki stb. Bocsi.)



2014. máj. 7. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi számít neked könnyűnek, így írok párat neked

gimp

phtoscape

Serif PhotoPlus X6

Sumopaint (online)

Pixia

Inkscape

2014. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Menj utána az online-linkeknek is, mert tapasztalat nélkül lehet, hogy ott előbb érsz célt a kész effektekkel. Ennek ellenére az az igazi, ha inkább megtanulsz szerkeszteni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..

2014. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A photoscapet meg a pixlrt már próbáltam,csak nem találtam rajtuk olyan dolgot,amivel meg tudnék szerkeszteni egy képet ami nagyon tetszik....
2014. máj. 8. 14:29
 4/4 tabaki ***** válasza:

Ugyan, dobjál már egy linket valami olyan képre, "ami nagyon tetszik", mert így a levegőben lóg az egész. Az említett két program egyébként nagyon jól teljesít, nem biztos, hogy bennük van a hiba. Azt még könnyen el tudom képzelni, hogy a PhotoScape menüpontjai közül, minden kiválósága ellenére, véletlenül hiányzik az, amit szeretnél, de a pixlr igazán tisztességesen összerakott valódi képszerkesztő. Viszont ne kész effekteket keresgélj benne, hanem gondolkozz, hogy a funkcióival hogyan tudnád összerakni, amit szeretnél.

Egyébként szerintem a pixlr helyett többet ér, ha telepíted a Gimpet, az még többet tud, és internet nélkül is mindig kéznél van. Azt meg, légy szíves, és ne tekintsd stabil helyzetnek, hogy nem értesz a képszerkesztéshez. Ezek a programok akár apránként, lépésről-lépésre is felfedezhetők, ha meg számodra megoldhatatlan problémába ütközöl, talán mi is tudunk segíteni.

2014. máj. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!