Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Innen ingyenesen le tudom...

Innen ingyenesen le tudom tölteni az FL studiot?

Figyelt kérdés

[link]


Innen töltöttem le, de mielőtt feltelepítettem volna elolvastam, amit angolul írt, és (bár nem nagyon tudok angolul) megemlített valami 5 ezer eurós dolgot. Ezért inkább töröltem a letöltést, így nem került fel a program a gépemre (csak a telepítője amit letöltöttem). Akkor most van rá esély, hogy ennek ellenére is fizetnem kell érte, vagy tök mindegy, mert amúgy is ingyenes lenne?


Illetve ha kell fizetnem, akkor azt honnan fogom tudni? Az internetre a havi 2500-at befizetem + a másfélmilliót, mert megpróbáltam letölteni?


Egyébként amit belinkeltem nem írja, de ha beírjátok hogy zeneszerkesztő programok letöltése, és fölülről rámentek a másodikra, akkor kiadja, és oda van írva: FL Studio, ingyenes letöltés FL Studio 11.0.4


Tehát elméletileg a letöltésének ingyenesnek kell lennie, max a feltelepítésért kéne fizetnem. Szerintem.


2014. máj. 7. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez full ingyenes, nem kell fizetned.
2014. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

A softsonic-ot és társait és messzire kerülném. Nem tisztességes módszerekkel dolgoznak.

Az FL Studio nem ingyenes program. Az ellopása illegális. Ha jó a program, akkor fizess érte, ha nem jó, akkor miért használnád?


Ha leszedsz egy demot v. trialt az majd szólni fog, hogy mikortól kell fizetned, hogy tovább használhasd. Csak úgy nem fognak pénzt levenni a kártyádról.

2014. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez ingyenes. Persze csak probaverzio. Vasarlas eseten a hivatalos oldalon nezelodj.
2014. máj. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!