Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet bluetoothon...

Hogyan lehet bluetoothon keresztül internetezni?

Figyelt kérdés

Azt hogyan lehet megcsinálni hogy a telefonon internetezek ingyen úgy hogy a gépen rajta van egy bluetooth és annak a segítségével a telefonnal internetezek. A gnubox az nem működött, de a hiisi suite az lehet hogy működne, csak nem tudom hogy hogyan kell használni. Néztem videókat, fórumokat, de nem tudtam hogy pontosan mit kell csinálni, mert nem tudok angolul, meg elég furán magyarázták. Szóval ha valaki tudja hogyna kell használni a hiisi suite-t akkor legyen szíves írni a használatáról egy részletes leírást. Ha valaki tud más programot, legyen szíves leírni azt hogy hogyan kell használni. Ja és a telefonom egy Samsung Corby GT-S3650.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


2009. dec. 27. 09:53
 1/2 anonim válasza:
suzzle.
2010. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben hogy ez mi, mert nem találtam róla semmit.
2010. jan. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!