Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami negatív hatása...

Van valami negatív hatása annak, ha kb.2-3 havonta telepítem újra a win7-et a gépemen?

Figyelt kérdés
Néha kb. a semmitől Runtime Error -üzenetet kapok bizonyos játékoknál(nem azok a hibásak!), és folyton belassul(gondolom a sok vacak miatt).. Az érdekelne hogy azzal nem mehet valami tönkre a laptopomban ?:S

2014. máj. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem megy tönkre semmi tőle, de a runtime error-ok nem a semmitől jönnek elő, találd meg az okát és nem kell ilyen gyakran újratelepítsed
2014. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így van. Ott más gond lehet. Esetleg HDD vagy RAMhiba...
2014. máj. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
HDD-vel mi lehet a baj? (600Gb nagyságú) és 4Gb Ram...
2014. máj. 8. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
olvasási hiba ami miatt hibaüzenetet kapsz. Esetleg megtört a kábele vagy rossz a RAM, emiatt is lehet hibaüzenet...
2014. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sőt, most már újra a böngészőmben, az oldalak eltűnnek, és olyan üzeneteket látok a helyükön, hogy A manóba! Ennek a lapnak annyi! És alattuk egy újratöltés gomb.. a plugin-ek leállnak.. Eddig ezeket a dolgokat nekem az újratelepítés oldotta meg..
2014. máj. 8. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:

a pluginok nekem is szoktak szenvedni néha ( főleg ha chrome-ban sok fület videós fület nyitok meg )


de am én is ilyen gondal küzdöm mint te... csak nekem fagyás és lassulás miatt kell 2-3 havonta ujratennem mindent és szintén Win7-et használok....



de am sztem attól hogy ujrapakolod a rendszert attól nem megy tönkre... mert amit ilyenkor használ ( RAM, HDD ) ezeket alap használat közben is használja...

2014. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tönkre nem fog menni tőle, csak az nem egy általános dolog, hogy kül9önböző problémák miatt kéthavonta raksz oprendszert, ezért írtam, hogy valószínűleg hardvergondod van...
2014. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!