Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan játszak multiban a COD...

Hogyan játszak multiban a COD Modern Warfare 2 -vel?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ilyen Steam -et vagy mit. Regiztem rá, de onnantól kezdve elképzelésem sincs mit kell csinálnom. Rámegyek a multi modra a játékban, de kéri a steam-et ugyanúgy. Szóval, nem tudom hogyan kell megcsinálni ezt a Multiplayer módot :/

#szerver #Call of Duty #multiplayer #Call of Duty: Modern Warfare #CoD #szerver beállítás #Steam #Call of duty modern warfare multiplayer beállítás #Hogyan játszak multiban a COD Modern Warfare 2 -vel?
2014. máj. 9. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Vedd meg és tudni fogsz multizni. Vagy tölts le másikat, ami rendesen meg van crackelve. Viszont elég gáz, hogy nem tudod, hogy mi az a Steam. Olvasnivaló: [link]
2014. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát jó...nem vagyok én olyan kocka. :D akit megkérdeztem az azt se tudta, csak azt hogy szervert gyűjt. Dehogy veszem :D

De ha tudod akkor részleteznéd (vagy valaki), hogy mit kellene csinálni?

2014. máj. 9. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nosteam plusmw2 oldalára felmész és ott angolul el magyarázzák hogyan kell ingyen multizni
2014. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

"Dehogy veszem :D"


Akkor ne játssz. A kaját is lopod a boltból?

2014. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Én se szoktam megvenni a játékokat, de vannak olyan jó játékok, amiket megéri megvenni, már csak a multi miatt is. Vedd meg, hidd el, sokkal jobb érzés, ha eredetiben van meg egy játék és a multi is crack nélkül megy, eredeti szerókon: [link]
2014. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Trallala trolloló, csak hogy tudd teknogods.com vagy smartsteam emu, és menni fog az... és nem kell itt képmutatni, nem mindenki vesz meg mindent, csak jön itt a demagóg boltlopkodós szöveggel... én is vettem már sok játékot de van amire akkor sem költenék ha fegyverrel fenyegetnek de ezt onnan tudom hogy nem megvettam hanem kipróbáltam... szal ennyi... a többi vélemény egyszerűen NEM érdekel...
2014. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Látom, te sem fogtad fel ezt a részt:


"Dehogy veszem :D"


Akkor miről is ugatsz?

2014. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iiigenigen szal arról szól a gyakorikérdések hoyg választ adunk a kérdésre és nem másra, szóval te meg a "nem érdekel" részt nem fogtad fel. Kérdező pedig kapott egy választ. Wuff.
2014. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

amúgy meg:


[link]

2014. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!