Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ! Admin vagyok egy oldalon 6...

! Admin vagyok egy oldalon 6 másik emberrel . Hogy tudom kideríteni melyikük törölt képet az oldalról? Mindenki tagadja valahogy ki tudom deríteni? KÖSZI

Figyelt kérdés

2014. máj. 9. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha van log, akkor talán onnan.
2014. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mámint micsoda???
2014. máj. 9. 22:09
 3/8 Tengor ***** válasza:
Log = napló. Egy adminnak ilyesmit kellene tudnia, nem? Vagy csak ilyen díszadmin vagy?
2014. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem kell durvának lenni:( ezért kérdeztem mert nem tudom még.... szóval ha van napló abból hogy derül ki hogy ki törölte? mivel ha nem irja ki az admin nevét akkor az oldal nevébe tesz dolgokat
2014. máj. 9. 22:39
 5/8 anonim ***** válasza:

> "ha van napló abból hogy derül ki hogy ki törölte?"


Onnan, hogy egy rendes naplóban naplózva van minden művelet, időbélyeg kíséretében.

2014. máj. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Facebookon levő oldalon vagyok admin..ott nincs ilyen... még van 6 ember és valaki törölt pár képet ...valahogy ki kellene deríteni ki volt
2014. máj. 9. 22:57
 7/8 Tengor ***** válasza:
Röviden: sehogy.
2014. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)) azt hittem valahogy ki tudom deríteni irni a facebooknak hogy küldjön valami kimutatást vagy ilyesmi de mondom nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz:)))
2014. máj. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!