Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan program? (Kicsit...

Van-e olyan program? (Kicsit nehéz megfogalmazni egy mondatban)

Figyelt kérdés
Tehát egy olyan programra lenne szükségem (már ha van) hogy billentyűvel mintha egy XBox360-as konzolt irányítanék.

2014. máj. 10. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél? Egy xboxos játékkal játszani PC-n? Vagy mi?


Amúgy az analóg karokat nem tudnád sehogy sem "emulálni" szerintem... Mivel egy billentyűt vagy lenyomsz, vagy nem, nincs olyan, hogy csak félig nyomod le...

2014. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van ez az Android Emulator: Bluestack... Ezt elég nehézkes "csakis" egérrel használni egy két app-nál... Ezért gondoltam kipróbálnám így is... Igen, tudom, hogy az analóg karokkal probléma lehet... De hátha van megoldás, vagy valami...
2014. máj. 10. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Xbox emulátort keresel. Nem nem létezik ilyen, ahol azt állítják hogy ilyen van az kamu csalás, vírus stb...


De ha létezne is ilyen kegyetlenül bika gép kéne hozzá, de nincs.

2014. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!