Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7-es eredeti telepítő...

Win7-es eredeti telepítő lemezt lehet használni töbször is?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy másik gépre fel lehet telepíteni ha már használva volt egy másikon?

2014. máj. 10. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól tudom be regisztrálni nem lehet már másik gépen. viszont ha letöltesz egy windows dz loader progit akkor és azzal aktiválod be akkor bármikor.
2014. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:

Ha csak nem többgépes licenc, akkor egy időben csak egy gépen telepítve legális.

OEM verzió esetén további megkötések is vannak.

2014. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma szívtam meg ezzel. Nem fogadta el az eredeti szériált pedig az előző gépemen már rég nem Windows 7 volt. Felhívtam őket, azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni. Gondoltam akkor kapják be, így vegyem meg még egyszer, RemoveWAT, DAZLoader, KMSPico, MSToolkit, stb, van választék, hogy mivel aktiváld.
2014. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!