Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Liwe Messenger a...

A Windows Liwe Messenger a személyes üzeneteket is naplózza?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom (ha fel van telepítve a messenger plus) akkor azt naplózza csupán, hogy ha a partner beszélgetés közben megváltoztatja azt.
2008. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Live szimpla V-ve irandó :d. A beállításokban meg kéne nézned, h ment-e és ha igen, akkor hova !!!
2008. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
sztem NEM
2008. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy az első válaszadó.
2008. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Megnéztem, tudom h hova menti, (CSak ez az egy példány van?)

csak azt nem tudom h a nevem alá kiírt szöveget is elmenti e?

(xml, és xsl formátumba ment)

2008. júl. 29. 00:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Alapból nem, csak ha be van állítva.
2008. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ezt hol kell beállítani?
2008. júl. 31. 14:20
 8/11 anonim válasza:
Nem menti el,és nem is lehet beállítani hogy a személyes üzenetedet elmentse.ha vissza akaraod nézni a személyes üzeneteidet,azt a naplózott beszélgteésbe tudod visszanézni,de ott is csak akkor,ha megváltoztattad a szem.üzeneted,akkor azt menti....ha nincs beállítva hogy elmentse a bezélgetéseket,akor azt a beállításokban az üzenetek címszó alatt tudod beállítani..ha van msn+-od akkor meg a msn^beállításaiban a beszélgetésekben a beszélgetéselk naplózása résznél tudod beállítani....;)
2008. júl. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :) Beállítottam a naplózást, és beszélgetés közben megváltoztattam a személyes üzenetet. A beszélgetéseket elmentette,(xml-be) azt látom is, de azt nem látom h megváltozott a beszélgetés alatt a személyes üzenetem. Ez miért van? :)


"Nem menti el,és nem is lehet beállítani hogy a személyes üzenetedet elmentse.ha vissza akaraod nézni a személyes üzeneteidet,azt a naplózott beszélgteésbe tudod visszanézni,de ott is csak akkor,ha megváltoztattad a szem.üzeneted,akkor azt menti..." -na akkor menti vagy nem ?:) Bocsi az értetlenkedésért :$ De én nem látom a szem.üziket, csak a beszélgetéseimet.

2008. aug. 1. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:

A személyes üzeneteket csak úgy naplozza, hogy a XXX partner eltávolitotta a szeméyles üzenetét


mcr

2008. okt. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!