Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lemez készítése/írása képfájlb...

Lemez készítése/írása képfájlból valaki mond egy ilyen cd írót amiben benne van ez?

Figyelt kérdés
valaki segítsen nem találok ilyet és sürgős tehát ISO fájlt szeretnék írni képfájlba... valaki help
2014. máj. 11. 11:40
 1/4 Tengor ***** válasza:

Ez nem a CD író képessége, hanem az író programé. Az írónak mindegy, hogy képeket, zenéket v. isoból fájlokat írsz vele.

ImgBurn ingyen tud így írni.

2014. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ultra ISO programmal mindezt meg tudod csinálni.
2014. máj. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

iso fájlt nem fogsz tudni írni képfájlba, mivel az iso maga már egy képfájl.

Iso fájlt viszont ki tudsz írni cd/dvd re. Én pl az ashampoo burning studio 6 free-t használom. Olyan kicsit kinézetre mint a nero, csak ingyenes és majdnem pont ugyanazt tudja :)

2014. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Én speciel eddig csupa ingyenes íróprogramot használtam, de eggyel sem találkoztam még, amelyik ne tudná (már ugyi, 16:35 helyesbítésével). De, hogy én is mondjak egyet: Infra Recorder.

[link]

2014. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!