Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pinnacle Studio miért csinálja...

Fármin14 kérdése:

Pinnacle Studio miért csinálja azt, hogy ha videót akarok felégyorsítani akkor a felgyorsított résszel azt csinálja hogy az adott videó elejét mutatja?

Figyelt kérdés

Pinnacle Studio 14 HD Ultimate Collectiont használok és amikor van egy 20perces videó akkor 15 percnél elvágom és az utolsó 5 perces részt gyorsítani akarom akkor ha rárakom az effect-et akkor a videó elejét rakja be az adott részhez.

Már újratelepítettem a programot és azóta a gépet is de így se javult meg.



2014. máj. 11. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes klip másolatát gyorsítod és utólag igazítod be az elejét nem jó workaround?
2014. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vmelcsi válasza:
Nekem is ez a problémám, de nem értem a rá adott választ.... Segitséget szeretnék sürgősen. Én ráadásul a kivágott darab mellől a felesleges klippet kitörlöm, majd a megmaradt klipre teszek sebesség videóeffektust, akár gyorsitást akár lassitást, nem azt játssza amire tettem,hanem a klip másik jelenetét,ami ráadásul el lett távolitva.
2015. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose használtam Pinnacle Studiót (zeneszerkesztőket viszont elég régóta), de nyilvánvaló kéne legyen: a teljes klipen alkalmazod a gyorsítást, majd az így kapott klipet vágod a helyére.
2015. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!