Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől vált át magától a...

Mitől vált át magától a Windows Media Player mindig full képernyőméretből kisebb méretre?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja csinál olyat nálam a Windows Media Player, hogy amikor elindítok egy videót vagy filmet, utána kb. 10-15 másodperc múlva teljesen magától full képernyőméretről kisebb képernyőméretre vált.

Ezalatt azt értem, hogy amikor elindítok egy filmet vagy videót mindig nyomok két bal egérgombot, hogy full méretre váltson a képernyő. Ilyenkor csakis kizárólag a filmet lehet látni a képernyőn, semmi más nincs ilyenkor rajta. Ezután kb. 10-15 másodperc múlva magától átvált eggyel kisebb méretre.

Ekkor tudjátok előjönnek az eszköztárak és a gombok, a filmcsík ami mutatja, hogy hol jár a film, jobb oldalon egy függőleges oszlop ami a film címét írja ki, műsortár, alul középen stop, play pause gombok stb.

Futtattam a CCleaner-t, teljes számítógép vizsgálatot, lemeztöredezettség mentesítést, lemezkarbantartást, szinte mindent amivel a gépet rendbe lehetne tenni. De ez maradt ugyanúgy.

Fontos dolog, hogy maga a film nem áll meg, és nem záródik be a Media Player, ugyanúgy megy tovább a film, mintha misem történt volna, ez a lejátszott filmre nincs hatással, csakis a képernyőméretre, mert az kisseb lesz. De magával specifikusan a lejátszással az átváltás után sincs probléma.

Nem azt mondom, hogy ettől már nézhetetlen lesz egy film, vagy hogy ettől a Media Player használhatatlan lenne, csak bosszant a tudat, hogy korábban egyáltalán nem csinálta ezt, másrészt iszonyat idegesítő, hogy amikor nézel egy horror filmet, és látsz egy sötét jelenetet, és egyszer csak átvált az egész és előjönnek amiket írtam, totál világossá váltva ezzel az egész képernyőt, holott alapból egy sötét éjszakai jelenetet nézek. Na persze, nem mintha más típusú filmeknél nem zavarna. És amúgy sem így kellene működnie.

Én full méretben szeretem nézni a filmeket, de ez hazavágja az egész filmélményt, ráadásul iszonyat idegesítő.

Nem tudom, hogy azok után amiket próbáltam, mit lehetne még tenni ez ügyben.


2014. máj. 11. 16:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!