Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefoxban hogy lehet egy...

Firefoxban hogy lehet egy korábban megnézett képet elővarázsolni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete látogattam meg az oldalt amin a kép van.

Próbáltam az about:cache-t, próbáltam kiterjesztéssel, próbáltam a nirsoft firefox cacheview programmal, de egyik sem bányássza elő a 2 héttel ezelőtti cache-t.


Azóta lefrissült tegnap a 29.0.1-re és e miatt valószínű csak a tegnapi meg mai cache tartalmát látja. 05.11 meg 05.12 dátummal vannak csak képek.


Nem töröltem gyorsítótárat.


Hogy lehetne a 29.0.0 verzió cache-t feltúrni programmal ami kiolvassa a millió kis cache mappából a képeket?



2014. máj. 12. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:

tesó,a ff-nak is van ezekre az ideiglenes dolgokra egy kis tárterülete (kb 350 mega),amibe pakol,

-ebbe az újakat pakolja,a régieket dobálja ki,és így mindig van az újaknak hely,

ebből következik,hogy már minden régi dolgot eldobott,azt is amit te keresel,

-kb úgy képzeld el,mint pl egy térfigyelő kamerát,ami az utolsó pár napot rögzíti,mert a régebbieket le kell,hogy törölje,ahhoz,hogy legyen helye az újaknak,

2014. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csacsi2 ***** válasza:

cache tartalma magától törlődik. 2 hét sok idő...

about:cache -ben írja hol tárolódik, ha ott nincs akkor törlődött.

2014. máj. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem kézi törlésig megőrzésre van állítva.


Itt a probléma hogy a frissítéssel eltűntek a 3 nappal ezelőtiig.

2014. máj. 12. 18:29
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Az előzményeket lehet beállítani kézi törlésre. A Cache a gyorsítótár az változik mint a RAM -ban az adatok, ahogy elfogy (nem használt) törlődik, hogy legyen másnak hely. Amennyiben felül lett írva (mert ez lett) a profilmappa fájlja akkor szintén törlődött. Vannak programok amik a törölt fájlokat képesek visszaállítani, de azok is csak akkor működnek ha nem vársz vele és azonnal nekilátsz a törölt fájl visszaállításának! Szóval reménytelen.


Csak érdekességként a firefox az előzményeket a places.sqlite fájlban a profilmappában tárolja...

2014. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!