Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért írja ki ezt a hibaüzenet...

Miért írja ki ezt a hibaüzenetet a TP-Link router beállítások utolsó részében? Kép lent található.

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy hogyan kell megoldani ezt a hibát s esetleg valaki leírná, hogy hogy is kellene feltelepíteni a a TP-LINK WR740N-t?Hátha ott rontottam el vmit.

Kép: [link]



2014. máj. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit akartál feltelepíteni, vagy mit akartál csinálni.
2014. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy TP-LINK WR740N ROUTERT és nem tudom miért írja ki ezt a hibaüzenetet, amikor CD-vel telepítem.
2014. máj. 12. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
ellenőrizd le hogy rendes jelszavat adtál,majd hogy minden be van e dugva rendesen,utánna índísd újra az egészet!
2014. máj. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a CD-t, csak csinálj egy resetet, dugd be a gép ethernet kábelét az 1-es LAN aljzatba, a modemtől jövőt a WAN-ba és állítsd be kézzel. Rengeteg leírás van neten, nem ördöngösség.

Pl.

[link]

2014. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És esetleg nem az a baja, hogy Windows 8-as rendszerem van?
2014. máj. 12. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A routert elvileg nem igazán érdekli, hogy milyen rendszered van. Ezért ne is használd a CD-t, mert csak a gond van vele. :)
2014. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csatlakoztasd a modemet és a PC-t úgy, ahogy előttem leírták, majd a böngésződ címsorába írd be: 192.168.0.1

Nyomj egy Enter-t, majd a felbukkanó ablakban a felhasználó névhez is meg a jelszóhoz is írd be, hogy admin, majd nyomj Enter-t.

Csináld végig a Quick Setup-ot, ez a legegyszerűbb tudást alig igénylő beállítás. Itt jelszót is tudsz adni a Wifi eléréséhez - ha akarsz (több emeletes panel épületben ajánlatos).

2014. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!