Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem értem miért nem müködik?

G.Bazsii kérdése:

Nem értem miért nem müködik?

Figyelt kérdés
Sziasztok , van a gépemen a mozzila firefox, meg a google chrome és egyes lapokon nem működnek az elemek pl citromailnél betudok jelentkezni és ott meghal a dolog nem tudok beállításokra menni se semmire de látom mennyi olvasatlanom van , travianál se tudok regisztrálni szervert se tudok kiválasztani :'( Milyen program segitségével tudom ezeket elérhetővé tenni?

2014. máj. 12. 16:29
 1/1 Kálmix ***** válasza:

Érdekes probléma. A sok reklámmal ellentétben a Google Chrome nem a legbiztonságosabb böngésző. Na nem lesz támadhatóbb tőle a géped, viszont gyakori az összeomlása. Van hogy hetekig nem megy...


A Firefox állandóan fejlődik, viszont beépülő modulok szükségesek a különböző oldalak helyes megjelenítéséhez. Első és legfontosabb a Shockwave Flash, vagyis az adobe flash-player, amely az animációkért felelős és rengeteg plug-in meg java-alkalmazás is hivatkozik rá. Normál esetben, ha az oldal is jól meg van írva egyből felkínálja, hogy töltsd le, de lehet hogy ez elmaradt.

Ha a youtube.com-on le tud játszani videót a firefoxod, akkor már megvan ez a bővítmény, ha nem, akkor ott felkínálja hogy töltsd le.


Ha ezek után sem működnek a citromail elemei, akkor a citrommal van a gond. Lehet hogy frissítik az oldalt, vagy felújítják az egészet.

2014. máj. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!