Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Apple Mac-en miert nem mukodik...

Apple Mac-en miert nem mukodik a Microsoft Office?

Figyelt kérdés

Van egy meglevo Macbook air es egy imac amin nem eredeti microsoft office volt. Vettem most egy macbook pro-t es vettem hozza eredeti microsoft office csomagot (3 gepre lehet telepiteni). A lenyeg, hogy az uj gepen ami nem reg lett eloszor bekapcsolva tokeletesen mukodik, az elozo ketton amin a tort volt azon meg fagy, nem lehet dolgozni veluk. Eltavolitottam a regit ugy raktak ra az uj eredeti office-t, de nem mukodik.

Mit lehet tenni? Van valami program ami kijavitja a hibat mert ujrarakni az egeszet nem nagyon van ido, legkesobb holnapra mukodnie kell.

Koszonom! Zoldet adok mindenkinek!



2014. máj. 13. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
22%

Mivel az iOS nem kompatibilis a Microsoft Offical ami a Windowshoz keszult...


Ez kb olyan hogy egy repulogepre akarnal macheteket rakni propeller gyanant...

2014. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

1-es


A Microsoft Word, Excel es PowerPoint van iOS oprendszerre is, nezz utana a doogoknak.

2014. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mac-hez keszult officet vettem, azt kihagytam. De irtam, hogy az uj gepen tokeletes, csak a regieken nem amin a tort volt.
2014. máj. 13. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

De nem sima verzió.... Na mind1...


Amúgy meg nem az asztali OS-re van hanem iPad-re....

[link]

2014. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
De, asztali OS-re. En is ott hasznalom, Mavericks alatt.
2014. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1-4-es Az iOS-nek semmi köze nincs az asztali OSX-hez. A kettő programjai nem is kompatibilisek egymással vagyis nem futnak el a másik rendszeren.

Van külön asztali és iOS verzió az office programokból. Szóval hiába linkelgeted itt az iOS verziót. Ha ennyire fogalmatlan vagy, akkor inkább ne szólj hozzá, mert csak magadat égeted ezzel. Vagy legalább nézz utána mielőtt hülyeséget írsz újra, pláne hogy leírták, hogy a kettő nem ugyanaz.



_________

_________


Kérdező, az a baj, hogy nem teljes eltávolítást csináltál, így a tört office szemetje ott maradt a gépen és most bekavar.


A tört officehoz van valami külön eltávolító cucc. Ezt keresd meg, gúglí a barátod. :) Én nem használom, de régen egyszer feltettem próbaképp, de annyira gáz volt, hogy inkább leszedtem. Akkor is ezzel a programmal kellett eltávolítani. Most ha mindenképp MS office kell, akkor a chrome-ban használom.

2014. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!