Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek pár jó játékot? :D

Ismertek pár jó játékot? :D

Figyelt kérdés

512MB~1Gb Ram -on elmenjen, pixel shader ne kelljen hozzá mert azt a videókártyám nem tudja (128MB-s NVIDIA GeForce4 MX 440 videókártya)


Katonai stratégiai játékokat várok legjobban, de lehet más jó játék is ha tudtok. (Autós, Lövöldözős, zombis stb.:D)



#internet #játék #autós #online #zombi #katonai stratégiai
2014. máj. 13. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Heat of War, Battlestrike: Harc a csodafegyverért, Mortyr
2014. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Age of Empires sorozat, gta San Andreas, Team Fortress 2, cs 1.6, cod 1,2, Nfs Underground 2, Battlefield 1942, Halo Combat Evolved, Flatout 1

Most ennyi jutott az eszembe, én ezekkel szoktam játszani (1gb ram, 2,6ghz 1 magos p4, Radeon 9200).

2014. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Az tök jó, hogy ezek eszedbe jutnak (attól függetlenül, hogy a kérdező jó játékokat kért), de szűkítsük az ilyesmit inkább a '9-'99 előtti játékokra, talán visszamehetnénk az időben '97 és az előtti évekre... Ilyen fosszilis kártyával (és valószínűleg géppel is...) mást nem fog játszani. A retro játékokról meg millió lista van a googleben.
2014. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2003-mas Chrome :) nekem örökre a kedvencem marad régen megvolt magyarul :)
2014. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
datubber: NFSU2, NFSMW, Cod1, CS 1.6, Age Of Empires 3 Egyikse rossz játék, attól hogy régi még nem rossz. Amúgy most fogok vidikártyát venni... :D
2014. máj. 14. 19:03
 6/8 anonim válasza:
a sniper elite nekem tetszett bár nem a legjobb grafikályú játék
2014. júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kicsit későn írok tudom. :D

A Tomb Raider Legend/Anniversary még simán elindul pixel shader nélkül és nem is néz ki olyan rondán. Vagy stratégiai játékok, pl Ground Control 2, Company of Heroes. FPS: BF1942 vagy esetleg Jedi Knight Jedi Outcast... Sok játék van

2014. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gótikus csoda, vagyis a gothic sorozatok, counter "csirke", a left 4 dead 1, a dayz, a 18 wheel of steel sorozatok, a risen, bár nem vennék rá mérget, hogy fut a gépeden, mert 256 mb-os videokártya kell hozzá, de a gothic az isten, vagyis Innos.
2014. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!