Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami helyre tudja állítani egy telefon belső memóriájából törölt adatokat? (fényképek, alkalmazások adatai, sms-ek, névjegyzék stb. )

Figyelt kérdés
Ellopták a telefonomat,de rögzítette egy biztonsági kamera, ezért meglett a tettes, sikerült is visszaszerezni tőle, de sajnos mindent letörölt róla. Van rá mód, hogy visszakapjam az adataimat?
2014. máj. 14. 00:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és azt elfelejtettem, hogy egy Samsung Galaxy Gio -ról van szó
2014. máj. 14. 08:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A GMail-es szinkronizációt nem használtad?
2014. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Gmail-es szinkronizálás alatt mit értesz pontosan?

Telefonról is be tudok lépni a gmail-fiókomba, de nem automatikus volt a szinkronizálás szerintem.

A védett üzemmód beállításainál be volt kapcsolva a adatok biztonségi mentése, és az automatikus visszaállítás funkció, de fogalmam sincs, hogy lett-e így bármi is elmentve.

2014. máj. 14. 11:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg ha letöltök újra egy törölt alkalmazást,akkor vissza kellene kerülni bele az adatoknak is nem? Hát egy alkalmazással próbáltam, és sajnos nem jöttek vissza. Vagy tudod hogy lehetne előhívni??
2014. máj. 14. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!