Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legkevésbé erőforrás...

Melyik a legkevésbé erőforrás igényes beszélgetős program (amivel online telefonálni is lehet)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teamspeak
2014. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 az pont nem... mond már meg nekem, hogy hogyan telefonálsz vele!? Azontúl kell egy szerver is hozzá, tudtommal.. (mármint saját vagy valami játéké)


Biztos baromi jó annak aki játszik, de a kockavilágon túl is van ám élet!


Sajnos azt kell, hogy mondjam jelenleg a skype a piacvezető mert mindent felvásárolt az MS ami valódi konkurenciát jelenthetett volna neki. És régen nem volt nagy erőforrásigénye, most már sajnos az van neki... jobb, gyorsabb és megbízhatóbb alternatívákat én is szívesen fogadok. Talán a Hangouts... de azzal telefonokat nem lehet hívni.

2014. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


előbbi az támogatja a skype accountot. de ezek sem igazi alternatívák (talán az utóbbi, de az nem tudom milyen erőforrásigényekkel rendelkezik)

2014. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
yahoo messenger, 32 kbites nettel is megy a beszélgetés ha nincs letiltva a voip
2014. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!