Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jelennek meg indokolatla...

Miért jelennek meg indokolatlan oldal LIKE-ok a profilomban?

Figyelt kérdés

1 db oldalt LIKE-oltam nem túl aktív Fb. pályafutásom alatt. Mégis az jelenik meg, hogy kedvelt oldalak: 24db.

Honnan tudnám kideríteni mégis melyek ezek, és hogyan szabadulhatnék meg ezektől? Hogyan kerülhettek oda?


Köszönöm a segítséget a hozáértőknek!



#Facebook #like #lájk #Kedvelt oldalak #Kedvencek listája
2014. máj. 14. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, hogy olyan oldalakat látogattál meg, amik szépen like-oltatták magukat... Az a durva, hogy sokszor elég megnyitni ezeket... Én is szaladtam már bele ilyenbe, hát elég gáz...

Ezekkel a "lopott" like-okkal próbálnak terjeszkedni a facebookon keresztül sajnos...

2014. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: szerintem sokszor egy reklám kiXelésével "like-olod" az adott oldalt... Ez a legundorítóbb az egészben...
2014. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Hál'Istennek nem hajt annyira a kíváncsiság, hogy a "lájkolj, hogy láthasd a képet/tartalmat" oldalakra kattintgassak.

Én esetleg még mobillal megnyitott tartalmakra vagy Play Áruházból letöltött dolgokra is gyanakszom.

Arra nincs ötleted, hogy megszabadulni ezektől hogyan lehet, vagy kinyomozni, hogy mik 'lájkolták önmagukat'?

2014. máj. 14. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van ötletem.

Nekem legutóbb úgy tűnt fel egy ilyen, hogy a párom linkelt valamit üzenetben. Megnéztem, egy kiXelős reklám volt csak. Nem olyan, hogy like-old, ha meg akarod nézni. Azokat reflexből be is zárom...

Na és másnap felmentem facebookra, átgörgettem a híreket, és ott volt egy olyan, hogy a párom és én like-oltunk egy oldalt (azt, amelyiket linkelte előző nap).

Az ilyenek mellett szokott lenni egy nyilacska, ahol van egy olyan lehetőség, hogy törlés. De szerintem ez csak a hírt törli, nem a like-ot...

2014. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sok oldal pofátlanul rejtett like-boxot helyez el az oldalán így észrevétlenül is belájkolod azt.

De erre van egy tök jó megoldás! Van a Firefoxhoz egy kiegészítő, ami eltünteti az ilyen trükközéseket az oldalról és ahol amugy kötelező lenne lájkolni ahhoz, hogy megnézhesd a tartalmat, azt is felfedi lájk nélkül.

Én itt találtam: [link]

2014. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A saját profilodon menj rá a Továbbiak-ra, legördül a lista.

Válaszd a Szakaszok kezelését. Jelöld be (tegyél pipát elé) a Kedvenceket és görgess lejjebb, mert legalul van a mentés.

Mentés után már te is látod a profilodon a kedvelt oldalakat, azokat törölheted.

2014. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Értem mostmár ezt az agresszív Like vadászatot. Szánalmas...
2015. júl. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!