Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az mitől van, hogy eltűnik...

Az mitől van, hogy eltűnik 1-2 file a gépről? Amit 100% hogy nem töröltem? Ez komolyan idegesítő, egyik programhoz eltünt az extreme injector indítója és nem tudom hol van de az 100% hogy nem töröltem^^ hol keressem? Nem találom keresővel sem

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 21:57
 1/7 Tengor ***** válasza:

Vírusirtó letörli / karanténba helyezi?

HDSentinel mit mutat a winyó kondíciójáról?

2014. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg vírus!

Kergesd ki egy jó vírusírtóval! Neten találsz sok ingyeneset. (másnem, akkor 30 napos próbaverziót)

Letörölt/Törlődött fájlok visszaállításához (ha nincs még felülírva) törlésvisszaállítókat keress a neten "free undelete" vagy hasonló...

2014. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
A Recuva fájlvisszaállítót sokan dicsérik. Mindenesetre igyekezz beüzemelni, mert minél többet működik a géped, annál valószínűbb, hogy a törölt fájlok végképp felülíródnak.
2014. máj. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen vírusírtót javasoltok? amúgy köszi a válaszokat :)
2014. máj. 16. 03:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Vírusírtó?

Én pl. az ESS -t használom, nekem jó ez is.

Kinek mi tetszik/felel meg.

2014. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jut eszembe:

Gugliban is kereshetsz vírusírtót, vagy itt is körűlnézhetsz:

[link]

2014. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. máj. 16. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!