Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1-be be tudok lépni...

Windows 8.1-be be tudok lépni valahogy más felhasználóval?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudok belépni a felhasználói fiókkal, ami be van állítva. Valószínű egy-két napon belül meg fog oldódni a helyzet, de nekem addig is szükségem lenne a számítógépre.

Nem tudok addig is valahogy másképpen belépni? Nem ismerem ezt a rendszert, ráadásul nem is a saját számítógépemről van szó, de most egy darabig csak ez áll a rendelkezésemre. Elég borzasztó ez a rendszer, hogy ha a fiókkal baj van, akkor az egész gépet buktam. :C

Előre is köszönöm a segítséget!


2014. máj. 15. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"Elég borzasztó ez a rendszer, hogy ha a fiókkal baj van, akkor az egész gépet buktam. :C "

Melyik rendszerbe lehet belépni felhasználó+jelszó nélkül (HA be van állítva jelszó)?


Amúgy itt sokan a csökkentett mód + rendszergazda párost ajánlgatják:

- elindítod csökkentett módban a windows-t (azt hiszem, F8-at kell nyomkodni indításkor és kiválasztani a listából)

- aztán belépsz a Rendszergazda nevű felhasználóval (ezt telepítéskor mindig létrehozza, és jelszó nélkül; DE HA be lett neki állítva jelszó, akkor bukta)

- ha sikerül belépni, akkora vezérlőpult/fiókoknál törlöd a jelszót, BÁR EZ WINDOWS 8 ALATT nem biztos, hogy működik, mivel alapból online fiókot kell létrehozni, aminek a jelszava igazából nem a gépen van...

2014. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem gondoltam végig azt a mondatot. :3 Elnézést!


Megpróbálom majd amit írtál, remélem sikerül. Már folyamatban van a jelszó visszaállítása, csak elég lassan halad, bizonyos okok miatt. De nagyon jó lenne, ha addig legalább az internetet tudnám használni valahogy... :/


Köszönöm a segítséget!

2014. máj. 15. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!