Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Left 4 Dead nevű játék...

A Left 4 Dead nevű játék elmegy ezen a notebookon?

Figyelt kérdés

erről a notebookról lenne szó csak nem 2 hanem 4 giga rammal:


[link]



2014. máj. 15. 18:18
 1/4 anonim válasza:

Ezeknek a kritérumoknak kell megfelelnie:


CPU: 3.0GHz P4, Dual Core 2.0 or AMD64X2 (or higher)

RAM:

[link]

1 GB for XP / 2 GB for Vista

VGA: DirectX 9 compatible video card (Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9 compatible with support for pixel shader 2.0)

DX: DirectX 9.0c

OS:

[link]

Windows Vista, XP, 2000

HDD: At least 7.5 GB of free space

Hang: DirectX 9.0c compatible sound card

ODD: DVD-ROM Drive


De úgy gondolom, hogy csak elfutna a rajta, bár a processzor sebessége lehetne gyorsabb. Annyira nem vagyok otthon a témában, csak a statiszikailag szemléltem, a két adat összehasonlítása szerint úgy gondolom, hogy a proci ami érdekes ebben részben. Úgy láttam a múltkor, hogy a steam képes linux-os környezetben is futni szóval én arra asszociálok, hogy a játékok is melyeket letöltesz ezen keresztül futnak rajta. Bár azt érdemes megemlíteni, hogy a Linux mint operációs rendszer nem feltétlen a játékokra lett tervezve, de már különböző emuk segítségével, gondolok itt a wine-ra elfutnak általában, ez is játék függő. A játékokra, ott van a windows ha nem akarsz e-miatt aggodalmaskodni.

2014. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

(Az előző vagyok)


Érdemesebb lesz megvárnod más választ is, mert én ebben a processzor témában nem vagyok biztos, meg nem is mozgok annyira otthonosan.

2014. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Windows-al használom, 64 bites Win7 Home premiummal
2014. máj. 17. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Esélyes, de visszafogott beállításokkal :/
2014. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!