Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom újra installálni a...

Hogy tudom újra installálni a Windows 8-at, ha nincs meg lemezen, de alapból rajta volt a laptopon, tehát fizettem érte?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Adathordozó nélkül sehogy.
2014. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha megvan a sorozatszáma ami általában az alján szokott lenni, akkor csak annyi a teendőd hogy leszedsz netről egy ugyan olyan win8-at és azzal a sorozatszámmal telepíted... ha nincs laposon matrica akkor az aida 64-ben ha leszeded és felteszed meg fogod találni a licenszét...
2014. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok... szóval leszedsz egy ugyan olyan windows telepítőt ami a laposodon van... meg leszeded az aida64-et majd felteszed és bal oldalt rámész arra hogy operációs rendszer abbal lesz olyan hogy operációs rendszer... itt kiad egy nagy rakás dolgot... és ezek közül neked a Termékkulcs kell... kiírod egy papírra vagy kinyomtatod... és ha ujrahúzod akkor ezzel telepíted és nem lesz gond...
2014. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dirtywindows*hu/2013/10/21/windows-8-telepitese-hdd-rol/


Így? :)

Esetleg kiírhatod egy DVD-re és onnan installálhatsz. Így megspórolod a letöltés idejét. :)

2014. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jujj: a csillag helyre tegyél pont-ot... A rendszer nem engedte elküldeni másképp, ha a mod törölné, akkor keresd ezt a google-ben:

Win8 telepítés HDD-ről.

a "piszkosablak" oldalán. :)

2014. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!