Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok pár jó játékot...

P.O.C. kérdése:

Mondanátok pár jó játékot erre a konfigra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Keresztfiamnak szereztem a következő konfigot: AMD Athlon 64 X2 4800+ (AM2, @ 2500 Mhz), 2 GB DDR2 677 Mhz, Nvidia Geforce 7300GS @ 256 MB. Erre kéne pár jó játék, főleg lövöldözni szeret, de jöhet bármilyen műfaj, ami jó.

Még csak 9 éves, szóval valami egyszerűbb kéne, amibe nem kell túl sokat gondolkodni. Jelenleg csak a COD4 van rajta, full minimumon futtatva, de azt már unja.



2014. máj. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Stalker sorozat 4 van jelenleg :Call of prypiat

,shadow of chenrobyl ,clear sky, Lost Alpha

aztán még: You are empty,AVP2 ,Far cry

2014. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem a Stalker -hez eléggé fing ez a videokártya.

De a többi jónak tűnik.

Köszönöm, mert a zöld kéz.


Ha tudtok még, jöhet. :)

2014. máj. 16. 19:32
 3/4 kisbeethowen válasza:

super mario :D amúgy csak azt nem értem hogy 9 éves és már COD-ozik -_- nem tudom hova fajul ez a világ. És elég szomorú, hogy "egyszerűbb kéne, amibe nem kell túl sokat gondolkodni". Majd ha kikerül a "nagybetűs életbe", ahol már döntenie kell, hogy ezt vállassza, vagy azt. Inkább vegyél neki egy rubik kockát, vagy vidd el kirándulni egy közeli erdőbe, vagy olvassatok közössen. Sokkal jobb lesz, ha szereted és jót akarsz neki. Én ezt tapasztalatból írom. Engem is anyám állandóan a gép elé rakott, ha nem volt ideje velem foglalkozni. Elkanászosodtam. Középsuliba járok, és ha előző nap nem gépeztem, akkor remegek, fáj a fejem, hányingerem van. Akkor nagyon jónak tűnt, de mostmár annyira hozzászoktam ahhoz, hogy nem kellett gondolkodnom, hogy még egy telefont sem merek elintézni, mert senki nem mondja, hogy mit csináljak, mit mondjak. Ez körülbelül olyasmi, mint:


nagyon éhes egy ember, nincs bevétele, nem tud venni ételt. Mit teszel:


- fogsz neki egy halat, (nem kell neki sokat gondolkodni rajta, csak megenni, és nem lesz éhes egy darabig) [letöltöd/megveszed azt a játékot amit szeretne]


vagy


- megtanítod horgászni, hogy kell megsütni a halat. (meg kell dolgoznia érte, és egész életében nem lesz baja az életben) [nem engeded virtuális lilágban élni, elviszed az erdőbe, és elmagyarázod, hogy a madaraknak miért nem kell fog]


Ez a te döntésed, bár én a második utat ajánlom neki. DE! ha nagyon ragaszkodsz ehhez a virtuális világhoz, akkor azt tudnám neked mondani, hogy csináld azt, hogy ha kitakarítja a szobáját, és lemossa a kocsit, azért kap 4 kis matricát, és ha már összegyűjtötte a 32 kis matricát, akkor azt elveszed tőle, és letöltöd/megveszed az adott játékot. Így a jövőben a pénzzel okosan fog bánni, és nem fog mindent megvenni, mert az még nincs meg neki az a játék.


jönne erre a válasz a bunkó fajtáktól:"nem ez volt a kérdés"


A kérdésre a válasz:


Fear horror

GTA SA autós akció

Halo 2 sci-fi



jelenleg így ennyi jutott eszembe


nem az a célom, hogy piros mancsot kapjak, hanem az, hogy megvédjem a kissebbeket ettől a "szennytől"


egy volt számítógépfüggő

2014. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem áll fent a veszélye, hogy tiédhez hasonló függősége lesz. Otthol még csak számítógépük sincs. Nem ért hozzá se az anyja se az apja. Néha hetente párszor nagyanyjuk vigyáz rájuk (vagyis az én anyám). Ez pedig egy koszos kis falu csak, nem sok minden program lehetőség van, csak a TV, az meg szerintem még rosszabb. Addig elvan vele, míg a nagyanyjuk elvégzi a dolgát.

Amúgy kösz a választ.

2014. máj. 29. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!