Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ből melyiket illetve...

Windows 7-ből melyiket illetve hogyan kiírni, hogy abból bootoljon a gép?

Figyelt kérdés
Windows Xp-m szeretném "frissíteni" windows 7esre. Ez ügyben szeretnék segítséget kérni, hogy melyik verziót érné meg illetve hogy ha már meg van( mert már van gépen egy iso fájl hozzá) azt hogy és milyen programmal tudom kiírni hogy a gép abból be tudjon bootolni, vagy esetleg csak simán ki kell írni.
2014. máj. 16. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Isot kiírod, pl. cd-re, és telepíted. Win 7 nem támogatja a cd-ről való teljes bootolást.

Amúgy Home/Ultimate, bár ha jobb géped van, és kihasználod, akkor Ultimate.

2014. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Isot kiírod, pl. cd-re, és telepíted. Win 7 nem támogatja a cd-ről való teljes bootolást."

Az ilyen félrevezető információkat lehetőleg mellőzzük.

Az ISO fájlt nem egyszerűen kiírni kell, hanem képfájlként kell kiírni. A második mondat meg félrevezető, mert nem a Win 7-nek kell támogatni a CD-ről való bootolást, hanem a BIOS-nak.

2014. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm! :D Ment a zöld kéz mindenkinek! Még 1 kérdés ha nem gond, közben azt olvastam, hogy ultimatenek lejár támogatása állítólag meg a home-nak is 2015ben. Akkor majd megint lesz ilyen macera mint xpnél?
2014. máj. 16. 20:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Illetve ( már elnézést de eddig mindig szó szerint CDről telepítettem az xpt) dvdről is jól bebootol stb igaz?
2014. máj. 16. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Képfájlként kell ki írni és otthonra elegendő a home premium vagy prof.

Géped alkalmas a win7-hez?

2014. máj. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reményeim szerint igen :D. Nem tudom mi kell hozzá, de van 2gb ram minden viszonylag jó, de régi darab már, integrált vidi kártya stb.. De szerintem (igaz nem tudom mi kell hozzá) meg van hozzá ami kellene.
2014. máj. 16. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lefog majd járni igen a win7nek is,de addig akad pár év még tudtommal.

Attól,hogy frissítések megszűntek XP-hez még használható.Eddig is sokan anélkül használták.Vírusirtók is még támogatják pár évig.Win7nél is így lesz majd 1x.

2014. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
2GB ram oké,proci legalább két magos ajánlott..
2014. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm megnézem akkor:D. Csak azért kérdeztem, mert közben utána néztem és állítólag "nem sokkal" több az ultimate, márha normál felhasználói szemszögből nézzük.
2014. máj. 16. 20:51
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem baj megnézem, ha lassú max xpre visszarakom, mert proci is régi mint az egész gép már lassan vagy 7-8 éves és csak sima 2.5Ghzes sima. Bár lehet csak 4-5 éves.("csak").
2014. máj. 16. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!