Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MesterMC. Hogy lehet megoldani...

MesterMC. Hogy lehet megoldani? (több lent)

Figyelt kérdés

Egy ideje játszok a MesterMC nevű játékkal. A barátom ideadta a sajátját nekem (nem én kértem rá, magától ideadta) megadta a nevét meg a jelszavát. Megpróbáltam belépni, beírtam a barátom nevét meg jelszavát, be is töltött, de amikor rámegyek az egyjátékos módra akkor a saját pályáim jönnek be, nem a barátoméi. Hogy lehetne megoldani, hogy ne a sajátomba lépjen be a játék, hanem az övébe?


Normális válaszokat léci! Előre is köszönöm!



#jelszó #játékosnév #MesterMC #ideadta a karakterét
2014. máj. 17. 07:40
 1/1 OneHitGoHome ***** válasza:

Megkeresi a barátod a MesterMC mappáját a számítógépén,ott belemegy a saves<-nevű mappába és a mapokat becsomagolja WinRAR-ba átküldi neked skypeon,vagy feltölti netre és leszeded.Megkeresed te is a MesterMC mappájában a saves mappát és bemásolod oda a WinRAR-filet és kicsomagolod oda.

Mivel nem a karakteről függ a map,hanem attól hogy a kliensben mi van elmentve,tehát így tudja csak átadni.

Erre a saját karaktereddel is fel tudsz majd menni.

2014. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!