Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom végleg letörölni a...

Hogy tudom végleg letörölni a Linuxot a gépemről Windows 7 mellől?

Figyelt kérdés
Elegem lett belőle, hitegettek a fórumokon hogy milyen stabil meg biztonságos és mennyire jó, hát jól átvertek. Gagyi az egész, még egy Daemon Toolst, Nerot és Photoshopot se tudok rárakni ráadásul a bal oldalon van az ablakbezáró gomb.

2014. máj. 17. 10:06
 1/10 levis56 ***** válasza:
Ha windows mellé raktad ugyanarra a partícióra akkor a win programok között megtalálod,simán mint egy másik program törölhető,ha másik partíción van töröld vagy formázd meg azt a meghajtót amire telepítetted.
2014. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kovpet ***** válasza:
81%
Nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni :)
2014. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáld ki, kedves utolsó. Egyáltalán nem olyan felhasználóbarát és sokrétű, mint a Windows 7.
2014. máj. 17. 11:29
 4/10 kovpet ***** válasza:
74%

Próbáljam ki? :)

98 óta nem használok mást, oktass kicsit :)

2014. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen Linuxot használsz te, hogy ennyire elégedett vagy? Linux Ubuntut, vagy valami régebbi Linuxot?
2014. máj. 17. 11:39
 6/10 kovpet ***** válasza:

A Linux olyan, mint a Lego. Azt hozol ki belőle, amit akarsz, a disztrib mellékes.

Debiant használok egyébként.

2014. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért a Windows 7 is eléggé személyre szabható. Csak érteni kell hozzá.
2014. máj. 17. 12:11
 8/10 Tom Benko ***** válasza:

A partícióját leformázod, és a bootloadert újratelepíted. De minek lecserélni a Kamazt Trabantra, ha mocsárba mész?


Amúgy Daemon Tools minek neked? Nero minek? Photoshop minek? A lemezképek csatolását natívan(!) tudja, lemezíró alkalmazás minden DE-ben van, amire meg te a Photoshopot használnád, arra bőven sok a GIMP is.


Amúgy nem ártana, ha utánanéznél dolgoknak, mielőtt beböfögöd a tudatlanságod a nagyvilágba. A Linux esetén nem holmi .exe fájlokat kell elindítani. Sőt, eléggé eltér a működése ahhoz, hogy a nagyképő póverjuzereket eltántorítsa, akik azt hiszik, hogy ha a winhez értenek, akkor mindenhez értenek. Nos, mint a példa is mutatja, nem.


A win7 testreszabhatóságáról csak annyit, hogy mindenféle segédprogram nélkül tedd át az ablakbezáró gombot a bal oldalra. Nekem ez gond nélkül megy. Neked?

2014. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ráadásul a bal oldalon van az ablakbezáró gomb"


Alapból nekem is ott volt. Kicsit (pár percet) gugliztam, utána a jobb oldalra tettem. :))


"még egy Daemon Toolst, Nerot és Photoshopot se tudok rárakni "


Mivel ezek Windows-os progik. Ugye tudod, hogy két külön oprendszerről van szó? :DD


Amúgy törölni úgy tudsz, hogy belépsz a Winbe, formázod a Linux partícióit, utána helyrerántod a bootloadert.

2014. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nade Kovpet, a Debian az más, de hogy ubuntu felhasználóbarát, az túlzás, vagyis az lenne, ha nem lenne olyan amilyen.


Kedves kérdező, ennek én is bedőltem, hogy hú de stabil. Már amelyik, biztonságos bizony. Az alábbi programokat nem tudom hogy akartad használni, talán wine-al? Mondjuk nem értem minek ha dual boot-od van. Pontosabban, felesleges wine-al bohóckodni, ha nekem windows-os kell akkor indul a windows. Amúgy ha ráál az agyad akkor könnyen kezelhető a linux, bár eleinte tényleg nem az.

2014. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!