Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jelenleg melyek azok az...

Jelenleg melyek azok az fps-ek amit sokan játszanak neten?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 12:04
 1/2 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy a Counter-Strike-al rengetegen játszanak még mindig, 1.6-al és Source-val egyaránt és az új verzióval a GO-val is. Bár régebben szerintem jobban felkapottabb volt. Még érdemes megemlíteni a Call Of Duty-t is, ahol szintén sok online player van. Még talán a Battlefield ami híres fps játék, de azzal még nem játszottam így nem tudom van-e online lehetőség benne.

Egyszó mint száz telepíts fel egy steamet, keresgélj játékokat, nézz róla statisztikákat bár a legtöbbön biztos találsz elég playert, hogy élvezetes legyen a játék, ha tetszik valamelyik vásárold meg (vagy tölts le valamilyen tört verzióját, de én az eredeti verziót ajánlom). Ha csak tényleg a legfelkapotabbakat szeretnéd kipróbálni akkor a CS, illetve COD amit én mondok, bár biztos lesz válaszoló aki még tud ezeken kívül is népszerű játékokat ismertetni, én csak ennyivel tudok szolgálni, mert ezekkel játszok/játszottam.

2014. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Battlefield 3 és 4, CoD sorozat részei, Counter Strike sorozat, és a Titanfall valószínűleg népszerű lesz.

G.

2014. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!