Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játékosok! Erre a gépre...

Játékosok! Erre a gépre milyen régebbi játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem játszom, de most kedvem támadt valami egyszerű játékot kipróbálni, ami könnyen beszerezhető. Valami lövöldözős, mint a Luxor? Gép>>> [link]
2009. dec. 28. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz ez a gép, csak az a baj, hogy laptop.

Így nem nagyon lehet gépigényt mondani, csak próbálkozhatsz, hogy elindul-e vagy nem.

Amúgy cod2 szerintem menne, talán cod4 is, left4dead, stb.

2009. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezek könnyen beszerezhető, letölthető, ingyenes játékok? A videokártya nem dedikált, hanem osztott..., ezért kérem a tanácsot, mert tudom a játékokhoz inkább arra kell rágyúrni.
2009. dec. 29. 08:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Legálisan nem ingyenes (mármint úgyis az, mert a letöltés nem számít illegális dolognak, akkor inkább mondom úgy, hogy hivatalosan).

Szóval hivatalosan nem ingyenes, de bárhonnan le lehet tölteni.

Híres játékok, így biztos nem lesz gond a beszerzéssel, de a cod4 és a left 4 dead viszonylag új játék, és nagyobb a gépigénye, csak a videókártya miatt nem biztos hogy elindul, de ha gondolod kipróbálhatod.

Cod2 az 2. világháborús játék, lehet online mások ellen is játszani, és nagyon sokan játsszák, és haveromnak is elment laptopján, és annak se gamer laptopja volt.

Cod4 az már most játszódik, vagyis azt hiszem kicsit a jövőben, 3. világháború, de ez most nem fontos, a lényeg, hogy itt már modern fegyverek vannak, másabb pályák, szebb grafika, nekem ez az eddigi kedvenc játékom, csak ugye ennek nagyobb a gépigénye, nem biztos hogy megy a laptopon, de szerintem egy próbát megér.

Left4dead az meg zombis játék, nem rossz, nem csak annyi, hogy mész, megjelenik egy zombi, és belelősz egyet azt kész, de nem a legjobb.

Persze egynek jó, nézhetsz videókat is.

2009. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2009. dec. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!