Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet, hogy ilyen fonfigu...

Hogy lehet, hogy ilyen fonfiguráció mellett laggol a world of tanks?

Figyelt kérdés

A játék minimumon fut modok nélkül ,és így is alig van 20 fps-em.

Nem értem mi lehet a baj ,pedig már vírusírtást ,és töredezettségmentesítést is végignyomtam ,és játék ajánlott rendszerkövetelményeit bőven megüti a gépem:


Lap: Abit aw8-max

Proci: Intel Pentium 4 630, 3000 MHz (15 x 200)

Videókari: msi 120gt (1gb)

Ramok: ddr2 2x2 kingmax 800mhz



2014. máj. 17. 18:33
 1/4 Nosco ***** válasza:
Kapcsolj ki minden programot ami a netet használja. Torrent és egyebek. Majd úgy próbáld.
2014. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ,úgy szoktam játszani ,és xar :)
2014. máj. 17. 18:45
 3/4 anonim válasza:
A processzorból szerezz be egy minimum 2 magosat és menni fog,amúgy meg a videókártyád sem a legjobb rá azt érdemes lecserélned minimum egy 4000 órajelűre a giga nemnagyon számít
2014. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Phoney ***** válasza:

Már nem azért, de ez valahol a minimum és az ajánlott közt van félúton. A „minimum konfig” pedig hagyományosan az, amin a játék elindul, de játszani nem lehet vele... átverés.


Az FPS a processzor és a videokártya teljesítményétől függ, nem a nettől meg a lemeztöredezettségtől. Ha 20-at se bír minimum grafikán, akkor az a kártya nagyon vacak lehet, mert a 4 éve vásárolt laptopom is bírt ennyit, pedig lassabb volt, mint a 7 éve vásárolt középszintű asztali gépem...

2014. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!